MÖBLER / Bord / Soffbord 5897761
nr 589 7761
Soffbord
längd: 120, djup: 73, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2009
kl 19:26:52
26/6 21:49:35
200 kr
29/6 10:21:39